Back
13

Karolina Rutkowska

Właśnie skończyło się szkolenie z analizy wzrokowej. Pani Magda Robert Kosin  straszyła, że tak długo będzie, a mi czas minął niesamowicie szybko! Całość została przekazana w niezwykle przystępny sposób, niezbędne minimum teorii i maksimum praktyki. Materiały szkoleniowe tak obszerne, że cały mój magazyn notatek ze studiów z tego zagadnienia może się przy tych materiałach schować. Wyrazy uznania dla pani Magdy za umiejętność przekazania wiedzy. Zachęcam wszystkich do korzystania ze szkoleń prowadzonych przez Puzzle Szkolenia!

19

Marta Modzelan

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Gratuluję wiedzy i sposobu przekazu. Bardzo miło się Pani słucha Pozdrawiam

7

Iwona Rączkowska

Witam. Informacje, które otrzymałam na szkoleniu z Wybiórczości pokarmowej są bardzo obszerne i bardzo ważne, nie tylko dla dzieci z ASD. Ja z tymi informacjami podziele się z rodzicami w naszej grupie. ??? Super szkolenie!

18

Małgorzata Tryzno

Jestem pod wrażeniem całościowego spojrzenia p. Magdy na diagnozowanie dziecka. Byłam już na kilku szkoleniach i naprawdę polecam.

3

Ania Konopka Kaczmarek

Szkolenia z Panią Magdą, czyli z Madzią ? są świetne. Merytoryczne i przede wszystkim praktyczne do bólu ? Ciekawe pomysły na terapię, olbrzymia dawka wiedzy popartej doświadczeniem!!! Są fantastyczne i bardzo poukładane. Na każde czekam z niecierpliwością.

4

Kasia Kral

Dziękuje za wiedzę przekazaną na szkoleniu ORM, usystematyzowaną i praktyczną. Krok po kroku wytłumaczona celowość podejmowanych działań. Do tego obszerne materiały. Dziękuję!

19

Iza Czerwinka

Dziękuję za szczegółowe przedstawienie tematu. Wiedza prowadzącej na wysokim poziomie, informacje przedstawione w przystępny sposób zachęcają do kolejnych szkoleń w PUZZLACH

17

Sabina Matyjasik

Jestem świeżo po szkoleniu ” Nauka czytania metodą globalną i sylabową”. Pani Magdalena bardzo konkretnie prowadziła szkolenie. Było przygotowane w sposób rzeczowy i bardzo składny. Powoli omówiła wszystkie etapy nauki czytania opierając każdy etap o dobre przykłady pomocy terapeutycznych i prowadzonych zabaw. Popierała swoją wiedzą nie tylko zdjęciami, ale także krótkimi filmami swojego autorstwa, jak sama prowadzi naukę czytania. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Nie tylko z samej treści, ale z całych “formalności”. Bardzo dobry kontakt mailowy, wszystko wysłane wcześniej (materiały oraz informacje o szkoleniu). Porządne opisane + certyfikat. Naprawdę nie ma się czego doczepić.
Szkolenie trwało ponad 2 h, także nie było to opowiedziane “po łebkach”. Na tyle wszystko zrozumiale wytłumaczone, że nawet ja -tylko rodzic- nie posiadający wykształcenia logopedycznego, pedagogicznego (czy jakiego tam trzeba) wszystko zrozumiałam. Także polecam gorąco, bo naprawdę warto.
14

Anna Ochman

Kolejne szkolenie z Puzzlami. Jak zwykle dużo wiedzy usystematyzowanej. Masa pomysłów do ćwiczeń. Rewelacja! W takich szkoleniach bierze się udział z przyjemnością. Prowadząca kompetentna, rzeczowa i co najważniejsze potrafi dobrze zaprezentować swoją wiedzę i doświadczenie. Pozdrawiam serdecznie.

1

Jola Szymkowicz

Kolejny raz porcja konkretnych informacji ? czekam na następne szkolenia i szczerze polecam wszystkim, którzy chcą zgłębić temat pracy z dziećmi z ASD. Dziękuję

5

Katarzyna Chojecka

Fantastyczne szkolenie z ORM. Do tej pory najbardziej wartościowe szkolenie z ORM ze wszystkich które oglądałam. Dziękuję

13

Katarzyna Konieczna

Po raz kolejny jestem zachwycona. Ogrom wiedzy i kreatywności! Nawet nie zauważyłam, kiedy minęły te 3 godziny ? Szkolenia pani Magdy zawsze są na wysokim poziomie. Dziękuję i pozdrawiam – wierna fanka Kasia

3

Anna Daniel

Szkolenia z Panią Magdą są niesamowite zawsze są dopracowane i bardzo konkretne to dawka ogromnej wiedzy a pomoce dydaktyczne solidne i praktyczne, dzięki szkoleniom z Panią Magdą doszlifowałam swoją wiedzę i wzbogaciłam swój warsztat pracy i co bardzo dla mnie ważne pomogłam swoim dzieciom w terapii. Jeszcze raz dziękuję:-) i czekam na kolejne z niecierpliwością:-)

8

Magdalena Olejarz

Fantastyczne szkolenie? – ogromną dawka wiedzy i mnóstwo praktycznych wskazówek? Dla mnie bomba? Polecam serdecznie!

7

Justyna Żywiec

Szkolenia na wysokim poziomie – pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy i doświadczenia przekazane w dostępny sposób , polecam z całego serca i dziękuję!